Dlaczego warto zdecydować się na skok spadochronowy w tandemie?

Skoki spadochronowe są marzeniem wielu osób. Każdy, kto kiedykolwiek zapragnął poczuć adrenalinę i wolność, jaką daje lot nad ziemią, z pewnością zastanawia się jednak, jak ma tego dokonać. I właśnie tutaj przychodzą z pomocą tandemy! Poznaj bliżej tę technikę, aby wiedzieć, dlaczego warto się na nią zdecydować.

 

Skok w tandemie idealny dla początkujących

Jeśli do tej pory nigdy nie skakałeś i nie masz absolutnie żadnego pojęcia, jak to robić, nikt nie puści cię na głęboką wodę i nie każe skakać samodzielnie – a najpewniej i ty wcale byś tego nie chciał. Właśnie dlatego wymyślono skoki w tandemie. To idealna propozycja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem i chciałyby po prostu sprawdzić, czy będzie to dla nich interesująca rozrywka.

 

Bez specjalnych umiejętności

Skoki w tandemie są idealne dla początkujących, ponieważ nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności. Ze względu na to, że skok oddawany jest u boku profesjonalisty, nie wymaga długiego przeszkolenia. Wystarczy dosłownie 10 minut, aby przeżyć swoją pierwszą przygodę w powietrzu!

 

Wysokie bezpieczeństwo

Skoki tandemowe we Wrocławiu odbywają się u boku profesjonalnego instruktora (tandem pilota), a także z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego sprzętu. Dzięki temu są zaliczane do najbardziej bezpiecznych skoków, o jakich możemy marzyć. To właśnie instruktor dokonuje wszystkich niezbędnych czynności, jak otwarcie spadochronu, kierowaniem nim i lądowanie. Osoba przeżywająca przygodę może po prostu rozkoszować się lotem, bez żadnego ryzyka.