Co będzie modne jesienią 2022?

Co będzie modne jesienią 2022 roku? Prognozowanie mody to trudny biznes i może być ciężko przewidzieć, co będzie popularne w nadchodzących latach. Ale to nie znaczy, że nie możemy się bawić próbując dowiedzieć się, co trendsetterzy mogą nosić jesienią 2022 roku.

Nic dziwnego, że niektóre z prognoz mody na jesień 2022 przypominają aktualne trendy z tego lub poprzedniego sezonu. W 2013 roku zwierzęce nadruki są nadal modne, podobnie jak metaliczne odcienie i drukowane tkaniny. Popularne są również wzory patchworkowe i wzory naśladujące zebrę, cętki lamparta i inne naturalne wzory

Ponadto projektanci szukają inspiracji w środowiskach miejskich – miejskie scenerie są często surowe i industrialne, więc są doskonałym miejscem do poszukiwania nowych pomysłów na to, jak sprawić, by ubrania wyglądały ostro i nowocześnie. Jednocześnie technologia pozwoliła ludziom mieszkającym w miastach stać się bardziej samowystarczalnymi – uprawiają własne jedzenie na podwórkach, naprawiają własne samochody za pomocą narzędzi kupionych w Internecie, a nawet używają paneli słonecznych do generowania własnej energii. Ma więc sens, że mieszkańcy miast chcieliby również mieć ubrania, które pozwolą im robić więcej samodzielnie – i które będą wyglądać jak wykonane ręcznie, a nie maszynowo. Więcej na temat mody znajdziesz na stronie https://ohmadame.pl/ .