Jak wzmocnić zniszczone włosy?

Pierwszym krokiem do wzmocnienia włosów jest pozbycie się uszkodzeń, co prowadzi nas do naszej pierwszej wskazówki. Jeżeli używasz produktu, który pozbawia Twoje włosy naturalnych olejków, przestań go stosować. Konwencjonalne szampony i odżywki mają za zadanie usuwać brud i olej z włosów, ale mogą też świetnie radzić sobie z usuwaniem naturalnych olejków, co może spowodować, że Twoje włosy staną się słabe, łamliwe i łatwo się połamią.

Jednym ze sposobów, aby powiedzieć, czy produkt jest uszkadzający włosy jest jak po użyciu go skóra głowy szczypie. Jest to duża wskazówka, że produkt czyni więcej szkody niż pożytku, usuwając naturalne oleje z pasm włosów. Znajdź szampon lub odżywkę z naturalnymi składnikami, takimi jak olej kokosowy, masło shea i olej arganowy. To pomoże przywrócić siłę z powrotem do włosów, a także dodać piękny połysk do niego zbyt.

Mniej więcej raz w tygodniu stosuj na włosy maskę głęboko odżywiającą. Możesz je kupić w większości sklepów spożywczych lub kosmetycznych, a nawet zrobić je samodzielnie, mieszając żółtko jajka z oliwą z oliwek lub miodem (oba świetne dla włosów). Umieść tę mieszankę w plastikowej torbie, a następnie załóż plastikowe rękawiczki i delikatnie masuj tę mieszankę na włosach. Więcej o urodzie znajdziesz na stronie https://wyjatkowystyl.pl/ .