Skąd wiadomo, że dana osoba chce się z Tobą związać?

Czy wiesz, czy ktoś jest zainteresowany rozpoczęciem związku z tobą? Odpowiedź brzmi, nie – przynajmniej nie bez pewnych zdecydowanych znaków. Jasne, mogą być ludzie, którzy po prostu sprawiają, że oczywiste, że chcą się z tobą umówić, ale większość z nas jest tutaj dając mieszane sygnały, i trzeba wiedzieć, jak czytać te sygnały, aby można było zrobić swoje intencje jasne.

Pierwszą rzeczą, aby spojrzeć na to, jak są zainteresowani w tworzeniu planów z tobą. Jeśli są gotowi zobowiązać się do dnia i czasu, to jest to zdecydowany znak, że mogą chcieć czegoś więcej niż przyjaźń. Ale co jeśli są zawsze zajęci lub nie mogą znaleźć czasu? To może oznaczać wiele rzeczy: albo naprawdę nie mają czasu, albo nie sądzą, że wasza dwójka będzie pracować jako para (lub po prostu nie są zainteresowani umawianiem się z kimkolwiek w ogóle).

Niektóre inne rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, to kontakt fizyczny i ich język ciała. Jeśli zawsze upuszczają małe prezenty dla ciebie lub pytają, jak minął ci dzień, może to być wskazówka, że lubią być przy tobie. Z drugiej strony, jeśli ich język ciała jest zamknięty (skrzyżowane ramiona), może to oznaczać, że nie powinieneś czytać zbyt wiele w ich dobroci. Więcej na temat relacji znajdziesz na stronie https://bravenetic.pl/ .